Kariera

Grafik

Opis stanowiska:

  • projektowanie identyfikacji wizualnej
  • realizacja projektów graficznych, materiałów reklamowych i promocyjnych
  • przygotowanie do druku
  • projektowanie layoutów stron i sklepów internetowych

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość programów Adobe Photoshop, Corel Draw lub Adobe Ilustrator
  • umiejętność przygotowania plików do druku, szybkiego tworzenia dobrej jakości projektów
  • portfolio zawierające dotychczasowe realizacje
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • motywacja do nauki i podejmowania nowych wyzwań
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność projektowania estetycznych i użytecznych witryn internetowych
  • wysoka kultura osobista

Mile widziane:

  • znajomość języka oraz narzędzi Flash

Oferujemy:

  • pracę w rozwijającej się firmie ze stabilną pozycją na rynku
  • elastyczne godziny pracy
  • atrakcyjne premie finansowe

Możliwe godziny pracy:
pełen lub pół etatu

Programista

  • cięcie i kodowanie szablonów na podstawie dostarczonej grafiki
  • wdrażanie funkcjonalności do systemów CMS
  • projektowanie stron internetowych / aplikacji webowych
  • świadczenie wsparcia dla obecnych klientów
  • optymalizacja kodu źródłowego stron www

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość HTML, CSS
  • dobra znajomość PHP, MySQL
  • podstawowa znajomość systemów CMS (Drupal, Joomla, WordPress)
  • podstawowa znajomość programu Adobe Photoshop
  • podstawowa wiedza z zakresu SEO

  • znajomość JS (JQUERY), AJAX
  • znajomość systemu sklepów Prestashop
  • umiejętność posługiwania się szablonami Smarty