Kolejny aktywny rok za nami!:)

18 grudnia 2015 | Blog

W tym roku mieliśmy przyjemność pomagać w organizacji imprez propagujących zdrowy styl życia –  Europejski Bieg Rybaka (sierpień), Szczeciński Bieg Sztafetowy (wrzesień) oraz Bieg Mikołajkowy (grudzień).

Do naszych zadań należało przygotowanie licznych projektów graficznych (m.in. plakatów, ulotek, banerów, projektów numerków) oraz ich wydruk.

Podczas biegów mogliście również zobaczyć naszego reprezentanta, który doskonale zna trudny nie tylko zarządzania firmą, ale również wie, co to pot i łzy wyciskane na drodze do mety:) Jak sam twierdzi podczas biegu najlepiej się odpoczywa, można nabrać sił do działania, dlatego już teraz szykujemy się na kolejny rok pełen ciekawych projektów oraz kolejnych imprez, które będziemy mogli aktywnie wspierać.

Jako firma wspierająca zdrowy tryb życia jesteśmy bardzo dumni ze współpracy ze Stowarzyszeniem BiegamBoLubię Police oraz Hasacze Szczecin. Organizatorom biegów dziękujemy za fajną inicjatywę i życzymy, aby kolejne wydarzenia cieszyły się jeszcze większym zainteresowaniem! Trzymamy kciuki i czekamy na kolejny, emocjonujący rok!

Tagi: aktywny rok, ciekawe projekty, zdrowy tryb życia, biegi