Wycena
Powrót

Doradztwo
marketingowe

Co robimy?

Zajmujemy się marketingiem internetowym od ponad 12 lat. Zdobyte doświadczenie wykorzystujemy w budowaniu procesów marketingowych i sprzedażowych w firmach B2B.
Dzielimy się wiedzą, sprawdzonymi praktykami, wspólnie budujemy silne marki.

Audyty

Analizujemy dotychczasowe działania, aby wykorzystać wnioski wynikające z audytów do wprowadzenia zmian w procesach zachodzących w marketingu i sprzedaży Twojej firmy. Analizujemy działania SEO, Google Ads, Facebook Ads, Działania PR, Web (UX, UI)

Konsultacje Marketingowe

Konsultacje marketingowe dostarczą Ci zarówno wiedzy na temat możliwości, dostępnych narzędzi a także pozwolą Ci spojrzeć na Twój biznes z innej perspektywy. Uzyskasz niezbędną wiedzę na temat działań reklamowych, zwiększysz efektywność działań, zarobisz więcej.

Strategie Marketingowe

Opracujemy dla Ciebie strategię silnej marki a także strategie efektywnej komunikacji, stworzymy procesy, dobierzemy odpowiednie narzędzia marketingowe, dbając o budżet i czas. Budżet i zakres działań dopasujemy do skali Twojego biznesu.

Wdrożenie

Nasz zespół dopilnuje prawidłowego wdrożenia strategii w życie. Zapewnimy Ci wsparcie konsultanta, który dopilnuje przeprowadzenia kampanii reklamowych, realizacji zaleceń z audytu, właściwego dobóru narzędzi i mediów reklamowych. Podzielimy się z Tobą naszymi kontaktami, zapewnimy dostęp do sprawdzonych kontrahentów i podwykonawców, dzięki którym urośniesz szybciej, zaszydzisz czas i pieniądze.

Optymalizacja działań reklamowych

Efekty każdej wdrożonej strategii zostaną skrupulatnie przeanalizowane. Omówimy wnioski i zaplanujemy działania reoptymalizacyjne, aby dać Ci pewność tego, że prowadzone kampanie są możliwie najefektywniejsze i nadal utrzymują przewagę konkurencyjną.

Co zyskasz?

Decydując się na opracowanie strategii zapewniasz sobie komfort świadomości Twojej pozycji branży, każda wydana złotówka będzie wydana właściwie, każde zaplanowane działanie będzie miało określony cel. Czy stać Cię na brak planu działania?

  • Podniesiesz sprzedaż przy optymalizacji budżetu reklamowego
  • Oszczędzisz czas na szukanie podwykonawców i weryfikację narzędzi reklamowych
  • Efektywniej wykorzystasz dostępne zasoby
  • Otrzymasz gotowe strategie reklamowe, które pomożemy Ci efektywnie wdrożyć
  • Zdobędziesz wiedzę jak reagować na potrzeby rynku i Twoich klientów

Zadowoleni klienci

McDonald
IKEA
FENIKS HR

Wykorzystaj naszą wiedzę i doświadczenie
do wzrostu przychodów Twojej firmy!

Wypełnij formularz, pozostawiając swoje dane - skontaktujemy się z Tobą.

    Administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest STUDIO AM Marchlewski spółka komandytowa z siedzibą pod adresem al. Wojska Polskiego 199A/1, 71-334 Szczecin, NIP: 8522676887 REGON: 520427405 KRS: 0000932052. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

    * - pole wymagane