Wycena

Employer
Branding

Kampanie employer marketing

Jesteśmy firmą, która pomoże Ci kompleksowo zarządzać marką pracodawcy, agencją kreatywnego employer brandingu. Jeśli stale szukasz pracowników, potrzebujesz efektywnej  kampanii z wykorzystaniem narzędzi marketingu internetowego, to jesteś w dobrym miejscu!

Działania realizowane w ramach współpracy:

Analiza grupy docelowej

Zdefiniujemy profil kandydata i dobierze odpowiednie narzędzia oraz media reklamowe. Zapewnimy Ci kompleksową realizację kampanii i pośrednictwo w zakupie mediów.

Analiza działań konkurencji

Zdefiniowanie konkurencji wraz z określeniem rodzaju i skali jego działań, aby świadomie wejść w konkurencję z zachowaniem efektywności kosztowej prowadzonej kampanii.

Doradztwo Employer Brandingowe

Zapewniamy wsparcie marketingowe, konsultacje w ramach bieżących działań wizerunkowych wewnątrz i na zewnątrz firmy, a także wsparcie w uzyskaniu najlepszych efektów z ich realizacji.

Opracowanie Employment Value Proposition

Zidentyfikowanie kluczowych wartości oraz korzyści, które będa komunikowane kandydatom.

Wdrożenie kampanii reklamowych

Zapewnimy kompleksową realizację działań marketingowych, wykorzystując wszystkie dostępne kanały komunikacji (social media, portale internetowe, radio, telewizja, outdoor).

Kampanie rekrutacyjne
Wyróżnij się albo zgiń!

Niewątpliwą przewagą naszej oferty jest kreatywna komunikacja, zarówno w sferze graficznej jak i językowej. Nasz zespół od ponad dekady zaskakuje odważnymi projektami i niebanalnymi pomysłami marketingowymi. Jeśli Twoje dotychczasowe działania nie przynoszą zamierzonych efektów, postaw na agencję myślącą strategicznie i szukającą wyrazistej komunikacji.

Co dla Ciebie zrobimy?

 • Key visuale
 • Sesje zdjęciowe
 • Social media
 • Ogłoszenia rekrutacyjne
 • Strony internetowe - rekrutacyjne
 • SEM
 • Filmy employer brandingowe
 • Planowanie i optymalizacja mediów
 • Komunikacje wewnętrzna
McDonald
IKEA
FENIKS HR

Chcesz z nami zrealizować kampanię?

Wypełnij formularz, a my się z Tobą skontaktujemy :)

  Administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Studio Graficzne Arsen Marchlewski z siedzibą w Szczecinie przy ulicy Madalińskiego 8/108. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

  * - pole wymagane