Wycena
Powrót

Google Ads

Skuteczne kampanie
Google Ads/Google Adwords
– kto pierwszy, ten lepszy.

Google Ads

Kampania w Google Ads to obecnie najszybszy sposób, by znaleźć się na pierwszym miejscu wyszukiwania w Google. Linki sponsorowane są atrakcyjną alternatywą dla pozycjonowania Twojej strony internetowej.

Dzięki dużym możliwościom personalizacji reklam, dotrzesz z ofertą do faktycznie zainteresowanych użytkowników. A to oczywiście przełoży się na wzrost liczby klientów i zysk.

Jesteśmy specjalistami marketingu internetowego. Dokładnie przeanalizujemy statystyki oraz konkurencję i klientów w Twojej branży. Na podstawie tych danych dobierzemy odpowiednią formę reklamy, ustalimy cele i budżet reklamowy.

Na naszą kompleksową usługę składają się:

Analiza potrzeb i grupy docelowej

Dobór rodzaju reklamy Google

Opracowanie strategii i dobór słów kluczowych

Stworzenie konta i kampanii

Monitorowanie efektów

Weryfikacja osiągnięcia określonych celów

Proces / etapy realizacji

Zobacz jak wygląda praca nad działaniami Google Ads

Omówienie Twoich
potrzeb

Analiza statystyk

Wybór formy
reklamy

Wybór słów
kluczowych

Założenie konta
i stworzenie kampanii

Prowadzenie
kampanii

Analiza efektów
i raportowanie

Comiesięczna faktura
za zarządzanie kampanią

Brzmi dobrze... ale co dalej?

Przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę kampanii Google Ads. Skorzystaj z formularza, a my prześlemy wycenę w 24h.

Realizujemy wszystkie typy kampanii:

reklama tekstowa w wyszukiwarce,
reklama graficzna w sieci partnerskiej (GDN),
remarketing,
kampanie na YouTube,
kampanie Performance,
kampanie produktowe PLA w wyszukiwarce (dla branży e-commerce).

Czym się wyróżniamy?

Certyfikowani specjaliści

W naszym zespole znajdziesz analityków i specjalistów marketingu internetowego. Ciągle poszerzamy swoją wiedzę i podnosimy kwalifikację, by zawsze być na bieżąco. Możemy pochwalić się certyfikatami Google, np. Google Partner.

Sprawna i efektywna komunikacja

Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, opiekun Twojego konta udzieli ci szczegółowych odpowiedzi.

Gwarancja skuteczności

Od 12 lat działamy w branży. W tym czasie przeprowadziliśmy wiele skutecznych kampanii i pomogliśmy naszym klientom znacząco podnieść konwersję.

Kampania szyta na miarę

Dopasujemy strategię do Twojego biznesu. Weźmiemy pod uwagę wszystkie kluczowe czynniki i zaplanujemy kampanię, która zadziała.

Prawa autorskie

Szanujemy prawa autorskie innych twórców, nie kopiujemy innych pomysłów, nie używamy materiałów bez licencji. Każde użyte zdjęcie lub film zakupione jest z odpowiednią licencją, dzięki temu możesz spać spokojnie.

Marketing internetowy

Zapewniamy preferencyjne warunki na usługi marketingu internetowego, takie jak pozycjonowanie, kampanie w Google Ads, administracja kanałów social media, reklamy Facebook Ads. Niech strona internetowa będzie pierwszy krokiem, początkiem udanej współpracy.

Masz pytania? My mamy odpowiedzi!

Na koszt kampanii składają się koszt zarządzania kampanią przez agencję oraz budżet reklamowy, który wspólnie ustalimy. Wysokość budżetu reklamowego wynika bezpośrednio z konkurencyjności i stawek za kliknięcie (CPC) w danej branży oraz skali działań jaką musimy zrealizować, aby spełnić założenia marketingowe.

Tego samego dnia, kiedy włączymy kampanię. Kampania w Google Ads charakteryzuje się tym, że płacimy za każde kliknięcie w reklamę, która pojawia się od razu po jej uruchomieniu. Liczba wejść na stronę zależeć będzie od wysokości budżetu dziennego, jaki przeznaczymy na daną kampanię.

Każdym naszym klientem opiekuje się dedykowany pracownik, który jest dla Ciebie do dyspozycji pod e-mailem i telefonem. Pozwala nam to zapewnić indywidualną obsługę, lepsze zrozumienie specyfiki Twojego biznesu oraz realizować spersonalizowane kampanie.

Pozycjonowanie w wynikach organicznych to w dużej mierze działania SEO na Twojej stronie internetowej, content marketing oraz budowanie zaplecza linków. Zbiór tych działań przekłada się na pozycje w wynikach wyszukiwania, ale w przeciwieństwie do Google Ads, działania te rozłożone są w czasie. Działania SEO to działania po stronie agencji. Kampanie w Google Ads zapewniają natychmiastową widoczność w Google, która jest efektem odpowiedniej konfiguracji w panelu Google Ads.

Dla szeroko rozumianego biznesu, który sprzedaje usługi lub produkty przez internet. Z wyszukiwarki Google każdego dnia korzystają miliony użytkowników. Właściwie skonfigurowana kampania zapewni Ci wartościowy ruch, który będzie konwertował.

Kampanie, które realizujemy są w pełni mierzalne. Dzięki szczegółowym statystykom generowanym przez narzędzia analityczne, jesteśmy w stanie raportować ogromną ilość danych, które zwizualizują Ci pełny obraz sytuacji. Zapewniamy bieżący wgląd w statystyki, jeśli jednak nie czujesz się swobodnie w czytaniu danych, raz w miesiącu opracujemy dla Ciebie najważniejsze wnioski.

Chcesz zyskać więcej klientów dzięki Google Ads?

Wypełnij formularz, a my się z Tobą skontaktujemy.

Wypełnij formularz