24.08.2021
Marketing / reklamaUI / UXWebdesign

Po co Ci strona lub sklep internetowy, którego nikt nie odwiedza?

Arsen Avatar photo
Pomyśl… zrobiłeś pyszną kolację, na którą wydałeś pieniądze, ubrał się odświętnie i czekałeś na swoich gości jednak nikt nie przyszedł.
-Dlaczego?
-A czy na pewno ich zaprosiłeś?
Podobnie jest ze sklepem choćby sklep był najpiękniejszy na całym świecie i choćbyś oferował najlepsze produkt, których nikt inny nie ma, to gdy nikogo nie poinformujesz o tym, że masz taki sklep to nikt go nie odwiedzi .
Jest to smutne wiemy, ale niestety prawdziwe, a poinformowanie Twoich potencjalnych Klientów, że jesteś może nie być proste. ✅Oczywiście dla nas nie jest to wcale takie trudne ponieważ mamy wiedzę i narzędzia .
Dziś chcemy opowiedzieć Wam więcej o dwóch aspektach. o pozycjonowaniu oraz kampaniach w Google Ads. Wspaniałym narzędziem do tego typu reklamy są też Social media, ale o tym będzie kolejny wpis.
Tak więc powracając do tematu :
Pozycjonowanie w dzisiejszych czasach jest niezwykle trudnym procesem. Przekonanie wyszukiwarki Google, że to Twoja strona powinna wyświetlać się na początku wyników wyszukiwania, nad konkurencją to nie lada wyzwanie. Pozycjonowaniem zajmujemy się od kilkunastu lat, mamy doświadczenie kilkuset pozycjonowanych stron, kilku tysięcy pozycjonowanych słów kluczowych.
Jesteś zdecydowany na pozycjonowanie, co dalej ?
-Audyt SEO, analiza dotychczasowych działań,
-Optymalizację SEO strony internetowej,
-Opracowanie strategii i właściwy dobór słów kluczowych,
-Pozycjonowanie zgodne z White Hat SEO,
-Bieżącą analizę efektów i weryfikację osiągnięcia założonych celów.
Pozycjonowanie w Google to nic innego jak zadbanie o to, by klienci docierali na Twoją stronę internetową jak najczęściej. Zgłoś się do nas, jeśli posiadasz już stronę internetową, ale ilość odwiedzin nie jest zadowalająca albo nie przynosi Ci zysków ze sprzedaży. Zapytaj nas, ile będzie kosztowało pozycjonowanie Twojej strony – przygotujemy ofertę dopasowaną do Twoich indywidualnych potrzeb:
-Kampania w Google Ads to obecnie najszybszy sposób, aby Twoja firma dotarła na pierwsze miejsce w Google. Linki sponsorowane są zarówno alternatywą dla pozycjonowania jak i kluczowym elementem kompleksowych kampanii reklamowych w wyszukiwarce. Współpracując z nami, masz pewność, że dobierzemy właściwą formę reklamy do Twojego biznesu.
– Budżet reklamowy ustalimy na podstawie statystyk, konkurencji w Twojej branży, a także założonego celu, uwzględniając Twój firmowy budżet reklamowy.
-Koszt kampanii składa się z: jednorazowej opłaty za analizę i stworzenie kampanii + comiesięcznego budżetu reklamowego Google Ads + comiesięcznej opłaty zarządzania kampanią.
Google Ads zapewnia kilka form prezentacji reklamy Twojej firmy:
-reklama tekstowa w wyszukiwarce,
-reklama graficzna w sieci partnerskiej (GDN),
-remarketing,
-kampanie na YouTube,
-kampanie w Gmail,
-kampanie produktowe PLA w wyszukiwarce (dedykowane branży e-commerce).
-Kompleksowa usługa stworzenia i zarządzania kampanią
Google Ads obejmuje:
-analizę potrzeb i grupy docelowej,
-dobór odpowiedniej formy reklamy,
-opracowanie strategii i właściwy dobór słów kluczowych,
-założenie konta i stworzenie kampanii,
-bieżący monitoring efektywności, kosztów i konwersji,
-okresową analizę i weryfikację osiągnięcia założonych celów.
Chcesz zyskać więcej klientów dzięki Google Ads?
Wypełnij formularz, a my się z Tobą skontaktujemy:
https://www.studiograficzneam.pl/wycena/