28.07.2021
Marketing / reklamaWebdesign

Strona internetowa, czy da się dziś bez niej istnieć

Arsen Avatar photo
Strona internetowa, czy da się dziś bez niej istnieć?
Może się da tylko po co?
Szyta na miarę, profesjonalna strona internetowa, każdego dnia realizuje cel do którego została stworzona, dostarcza Ci klientów 24/7, sprzedaje, informuje, buduje wizerunek, dziś jest po prostu niezbędna.
Projektując strony internetowe działamy zgodnie z zasadami UX – user usability. Oznacza to, że mamy na celu jak największą satysfakcję osoby przebywającej na stronie, dla której strona ta ma być maksymalnie funkcjonalna, intuicyjna i użyteczna. Cała trudność polega na tym, by w najprostszej formie zawrzeć nie tylko to, co kluczowe dla danego biznesu, ale też opierać się na wiedzy o innowacjach w Internecie czy nowych trendach w projektowaniu graficznym. Na szczęście mamy i wiedzę i doświadczenie .
Strony, które tworzymy:
-są responsywne, czyli dostosowują się formatem do urządzeń mobilnych (czy wiesz, że większość wejść na www następuje z urządzeń mobilnych?)
-posiadają panel CMS WordPress, dzięki któremu możesz zarządzać treścią swojej strony samodzielnie, bez znajomości hmtl i innych języków programowania,
-objęte są gwarancją poprawnego działania, oraz pogwarancyjnym wsparciem technicznym
-zaprogramowane są w oparciu o indywidualny autorski projekt graficzny,
-sprzedają i są wizytówką firmy na długie lata.
Na koniec współpracy zaprosimy Cię na szkolenie z obsługi panelu administracyjnego, które otrzymujesz w cenie – szkolenie może odbyć się u nas w biurze lub zdalnie.
Przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę, skorzystaj z formularza, przygotujemy wycenę w 24 h