Studio Graficzne AM

Jesteśmy studiem projektowym z dużymi ambicjami. Zaprojektujemy dla Ciebie logo, stronę internetową, sklep internetowy, materiały reklamowe, wypozycjonujemy stronę oraz poprowadzimy profil w social media. Znamy się na tym! 

Studio Graficzne ze Szczecina. Nie udajemy dużej agencji, bo nią nie jesteśmy, skupiamy się na rynku lokalnym i dążymy do tego, aby być najlepiej projektującym studiem w Szczecinie! Pozwól nam stać się częścią Twojego sukcesu.

 Od 8 lat tworzymy zgrany ośmioosobowy zespół specjalistów w dziedzinie projektowania i marketingu internetowego, znamy się na tym co robimy, jesteśmy kreatywni i nieszablonowi. Od początku działania naszej firmy skupiliśmy się na jakości wykonywanych projektów, bezwzględnym dotrzymywaniu terminów, szybkiej reakcji na potrzeby klienta oraz kompleksowej ofercie. Nie są to puste słowa, każdy projekt jest dla nas nowym wyzwaniem, które daje nam wiele radości i przyjemności z tworzenia – z tego musi wychodzić coś dobrego 🙂

Z naszych usług korzystają małe i duże firmy, korporacje, agencje reklamowe oraz klienci indywidualni, którzy są na etapie tworzenia nowej firmy. Nie musi być drogo! Rozwiązania, które stworzyliśmy możemy dopasować do każdego rodzaju i wielkości firmy. Przekonaj się sam i spytaj o bezpłatną ofertę.

Najlepszym potwierdzeniem doświadczenia i umiejętności jest nasze bogate portfolio, referencje oraz pozytywne opinie firm, z którymi współpracujemy. Wiemy, co jest ważne w naszej pracy oraz czego się od nas oczekuje. Wyróżniamy się fachową wiedzą oraz podejściem do wykonywanych zleceń. Jeśli potrzebujesz wyceny lub rozmowy o potrzebach Twojej firmy – zapraszamy do naszego biura, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zawsze też możesz zadzwonić lub napisać e-maila! 🙂

Arsen Marchlewski 

Poznaj nasz zespół


Arsen
Arsen

Specjalista ds. marketingu / grafik / właściciel

Michał
Michał

Senior front-end developer / web developer

Paulina
Paulina

Project Manager

Sebastian
Sebastian

Specjalista ds. SEO

Klaudia
Klaudia

Specjalista ds. social media

Wojtek
Wojtek

Graphic Designer

Ania
Ania

Junior Graphic Designer

Sansa
Sansa

Pies praktykant 🙂

Diana
Diana

Specjalista ds. social media

Paulina
Paulina

specjalista ds. social media

Agnieszka
Agnieszka

Graphic Designer

Nasi klienci


Open Finance

Pizza Hut

Społem

Uniwersytet Szczeciński

Ziemniak i Spółka

4

Grupa Krotoski-Cichy

Bank BGŻ

Collegium Balticum

SGB

Polnord

Espadon

Volkswagen

Netto

5

logo_ikea_176_x_100px

2

Tenzi

Skoda

Alkon Security

Unizeto Technologies

Cukiernia Sowa

logo_audi_176_x_100px

Ciroko

Seat

TVP Szczecin

Tieto

1

OT Logistics

3

Projektujemy, kreujemy, wymyślamy, analizujemy


lat na rynku
zadowolonych klientów
zrealizowanych projektów
wypitych kaw