Wycena
Powrót

Pozycjonowanie SEO

Marketing internetowy
SEO/SEM to nasza specjalność.

Pozycjonowanie SEO

Im wyżej w wynikach wyszukiwania pojawia się Twoja strona internetowa, tym większa szansa, na dotarcie do potencjalnych klientów i zwiększenie sprzedaży. Potrzebujesz poprawić widoczność swojej witryny w wyszukiwarce Google? Dobrze trafiłeś. Specjalizujemy się w efektywnym pozycjonowaniu stron internetowych.

Realizujemy kompleksową usługę SEO i dzięki temu uzyskujemy naprawdę satysfakcjonujące rezultaty w krótszym czasie.

W skład usługi wchodzi:

Audyt SEO i analiza dotychczasowych działań

Pozycjonowanie strony w wyszukiwarce Google

Analiza słów kluczowych

Konfiguracja wizytówki Google

Budowanie wartościowego profilu linków

Śledzenie zmian w algorytmie Google

Content Marketing (artykuły do sekcji Blog)

Monitoring konkurencji

Instalacja Google Analytics, Google Tag Manager, Google Search Console

Monitoring wzrostu widoczności

Raporty widoczności słów kluczowych

Konsultacje z dedykowanym opiekunem

Proces / etapy realizacji

Zobacz jak wygląda praca nad działaniami pozycjonowania SEO

Omówienie Twoich
potrzeb

Analiza statystyk i
wybór słów kluczowych

Podpisanie
umowy

Audyt
SEO

Optymalizacja SEO
strony internetowej

Pozycjonowanie

Analiza efektów
24/h

Rozliczenie
comiesięczną fakturą

Brzmi dobrze... ale co dalej?

Przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę pozycjonowania SEO. Skorzystaj z formularza, a my prześlemy wycenę w 24h.

Co nas wyróżnia od innych agencji SEO?

Doświadczeni analitycy

Jesteśmy specjalistami w branży. Działamy na rynku od wielu lat, zawsze jesteśmy na bieżąco z najnowszą wiedzą i możemy pochwalić się wieloma certyfikatami, np. Google Partner.

Copywriter

Na podstawie raportów nasz copywriter nasyci teksty na stronie frazami kluczowymi tak, by popychały witrynę w górę wyszukiwarki, ale wciąż były ciekawe i angażujące.

Opieka konsultanta

Nad Twoją stroną oraz całym procesem pozycjonowania czuwa dedykowany opiekun, który doskonale orientuje się w sytuacji witryny i udzieli Ci merytorycznych odpowiedzi na wszystkie pytania.

Skuteczność działań

Zajmujemy się pozycjonowaniem od ponad 12 lat. W tym czasie poprawiliśmy widoczność setek stron www, również tych z trudnych i niszowych branż.

Pozycjonowanie krok po kroku:

Każdą współpracę zaczynamy od rozmowy. By móc zaplanować strategię, która przyniesie efekty, musimy dowiedzieć się jak najwięcej o Twoich potrzebach, grupie docelowej, konkurencji. Jeżeli masz już stronę internetową, dokładnie się jej przyjrzymy. Przeprowadzimy audyt SEO i przeanalizujemy dotychczasowe statystyki.
Kiedy mamy już cały pakiet istotnych informacji, możemy zacząć pracować nad strategią. Dobieramy słowa kluczowe, na podstawie których nasz copywriter poprawia treści na stronie lub tworzy zupełnie nowy content, np. artykuły do zakładki Blog. Wspomoże to dodatkowo nadzie działania SEO.
Nad wszystkim ciągle czuwa dedykowany analityk. Nie tylko monitoruje wszystkie istotne współczynniki i statystyki, ale jest również do Twojej dyspozycji w razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości. Udzieli Ci wyczerpujących odpowiedzi i szczegółowo omówi wszystkie kwestie związane z pozycjonowaniem Twojej strony internetowej.

Masz pytania? My mamy odpowiedzi!

Czas wypozycjonowania strony internetowej w wyszukiwarce Google zależny jest od stopnia konkurencyjności w Twojej branży. Aby precyzyjnie określić czas pozycjonowania, należy przeanalizować kroki konieczne do optymalizacji SEO Twojej strony internetowej, opracowanie odpowiednich treść Twojej strony oraz wdrożenie wartościowego systemu linków prowadzących do Twojej witryny. Pierwsze efekty widoczne są po kilku miesiącach.

Zapewnimy Ci dostęp do systemu monitorowania pozycji Twojej strony internetowej. W dowolnym momencie możesz zweryfikować efekty naszej pracy.

Pozycjonowanie stron internetowych w Google to usługa ciągła, realizowana każdego dnia. Pozycjonowanie można porównać do biegu – każdy krok przybliża nas do wysunięcia się na prowadzenie. Tylko że ten bieg się nie kończy. Efektem pozycjonowania jest widoczność Twojej strony w wyszukiwarce wyżej niż konkurencji. Działania, które realizujemy każdego dnia mają na celu dogonienie innych i zyskanie nad nimi przewagi.

Koszt pozycjonowania zależny jest od stopnia konkurencyjności w Twojej branży. Wyceniając usługę pozycjonowania, analizujemy strony konkurencji, linki, które prowadzą do ich stron oraz jakość optymalizacji SEO, w tym wartość contentu na stronie. W dużej mierze budżety w danej branży kreuje sama branża, która decyduje się na większy lub mniejszy zakres działań SEO.

Usługa pozycjonowania skierowana jest do klientów, którzy nie chcą ograniczać ruchu na swojej stronie internetowej dziennym budżetem reklamowym, interesuje ich długofalowa obecność na wysokich pozycjach w wyszukiwarce oraz widoczność na jak największą ilość słów kluczowych związanych z ofertą. Prawidłowo prowadzone działania SEO pozwalają na stałe zwiększenie ruchu na stronie w porównaniu rok do roku, bez generowania dodatkowych kosztów.

Chcesz wypozycjonować swoją firmę?

Nic prostszego. Wypełnij formularz, a my się z Tobą skontaktujemy

Wypełnij formularz