Wycena
Powrót

Projekty graficzne

O gustach się nie dyskutuje,
ale my akurat trafiamy w każdy.

Projektowanie graficzne

Konsumenci w dzisiejszych czasach zasypywani są z każdej strony najróżniejszymi ofertami i produktami. W ich pamięci mają szansę pozostać jedynie najbardziej przemyślane i charakterystyczne projekty. Jak wyróżnić się na tle konkurencji? Mamy na to mnóstwo pomysłów!

W ciągu 12 lat naszej działalności stworzyliśmy i zrealizowaliśmy setki projektów oraz systemów identyfikacji wizualnej firm. Nasza wiedza oraz otwarte, kreatywne podejście pozwalają nam tworzyć unikalne koncepcje oddające charakter marki, trafiające do określonej grupy docelowej i realizujące założone cele marketingowe.

Tworzymy projekty graficzne na potrzeby szeroko pojętego internetu i druku. Na pewno uda nam się wspólnie stworzyć coś wyjątkowego, spójnego z wizerunkiem Twojej firmy.

Zrealizujemy dla Ciebie:

systemy identyfikacji wizualnej
systemy space brandingu i wayfinding
etykiety produktowe
materiały reklamowe do druku

Co wyróżnia nasze projekty graficzne?

Grupa docelowa

Doskonale wiemy, że nawet najoryginalniejszy projekt nie zadziała, jeśli nie zostanie skierowany do odpowiednich odbiorców. Dlatego pracę zaczynamy od ustalenia strategii.

Pliki gotowe do druku

Wszystkie przekazywane przez nas pliki przygotowane są w taki sposób, by każda drukarnia mogła je bez problemu wydrukować.

Wydruk materiałów

Materiały możesz wydrukować samodzielnie lub zostawić to nam. Wydruki zlecamy sprawdzonym podwykonawcom i dostarczamy do Twojej firmy.

Prawa autorskie

Korzystamy jedynie z licencjonowanych źródeł grafik i fotografii, a także wykonujemy własne rysunki i sesje zdjęciowe. Dobrze znamy prawo autorskie i działamy zgodnie z nim.

Znajomość różnych branż

W ciągu naszej wieloletniej działalności współpracowaliśmy z klientami z najróżniejszych branż, znamy więc ich specyfikę. Dzięki temu możemy być maksymalnie skuteczni.

Głowy pełne pomysłów

Nasz zespół składa się z 12 osób. Daje nam to możliwość spojrzenia na zagadnienie z wielu unikatowych perspektyw. Mamy nieograniczone pokłady kreatywności i nie boimy się żadnych wyzwań.

Proces / etapy realizacji

Zobacz jak wygląda praca nad projektem graficznym

Omówienie Twoich
potrzeb

Przedstawienie
oferty

Przygotowanie projektu
koncepcyjnego

Omówienie
projektu

Poprawki

Akceptacja
projektu

Rozliczenie

Przekazanie plików
lub zlecenie druku

Brzmi dobrze... ale co dalej?

Przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę projektu graficznego. Skorzystaj z formularza, a my prześlemy wycenę w 24h.

Projekt graficzny krok po kroku:

Każdy projekt graficzny traktujemy indywidualnie. Pracę nad nim zaczynamy od rozmowy i dokładnej analizy. Żeby stworzyć coś naprawdę dobrego, musimy dowiedzieć się jak najwięcej o Twoim biznesie, jego specyfice, Twoich wyobrażeniach i potrzebach oraz konkurencji.
Mając pełny obraz, tworzymy strategię i przedstawiamy Ci nasze propozycje. Teraz masz czas, by zapoznać się z koncepcją i powiedzieć nam, co o niej myślisz. Konsultujemy z Tobą wszystkie ewentualne poprawki, bo zależy nam na tym, żebyś był 100-procentowo zadowolony. Wspólnie wypracowujemy najlepszą ostateczną wersję.
Po zaakceptowaniu finalnej formy następuje ostatni etap procesu, czyli przekazanie Ci kompletu plików. Przygotowujemy je tak, by każda drukarnia mogła bezproblemowo je wydrukować. Możemy też zająć się z tym za Ciebie – zlecimy wydruk i dostarczymy go do Twojej firmy.

Masz pytania? My mamy odpowiedzi!

Wszystko zależy zakresu – pojedyncze projekty przygotowywane są w kilka dni, systemy identyfikacji wizualnej projektujemy przez kilka tygodni.

Na wstępnym etapie, w którym przedstawiamy koncepcje projektów, nie ograniczamy ilości poprawek.

Prawa autorskie przekazujemy w formie odrębnej umowy, którą zazwyczaj podpisujemy na koniec realizacji projektu.

Pliki otwarte zazwyczaj nie są sprzedawane w ramach przygotowania projektu graficznego. Na koniec współpracy zawsze otrzymasz plik produkcyjny, najczęściej jest to plik do druku lub publikacji w internecie. W wyjątkowych sytuacjach za dodatkową opłatą przekazujemy pliki otwarte. Warunki przekazania plików i formatów są ustalane indywidualnie.

Oczywiście, przygotujemy pliki do druku w dowolnej drukarni. Opracowujemy je zarówno w ogólny sposób, będący standardem w branży, jak i w sposób indywidualny, wymagany przy określonej technologii druku lub wynikający z zastosowanych uszlachetnień.

Elementem kompleksowej obsługi, która oferujemy jest doradztwo w kwestii właściwego formatu, doboru odpowiedniego papieru, uszlachetnień oraz technologii druku.

Zobacz zrealizowane
przez nas projekty graficzne

Sailor
42. PKO Półmaraton Szczecin
Uprane

Chcesz z nami zrealizować swój projekt graficzny?

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą
i potrzebujesz projektu graficznego - wypełnij formularz.

Wypełnij formularz