Wycena
Powrót

Strony internetowe Szczecin

Tworzymy strony internetowe dla wymagających.

Tworzymy prawdopodobnie najlepsze strony internetowe w tym mieście. Tak mówią.

Strony internetowe

Wyróżnij swoją firmę, dzięki starannie zaprojektowanej stronie internetowej. Projektowanie poprzedzamy analizą potrzeb, branży i grupy docelowej. Nie działamy po omacku. Tworzymy strony internetowe, które działają szybko i na każdym urządzeniu. Nasze strony łatwo się edytuje i pozycjonuje. Właśnie takie strony internetowe tworzymy, dopracowane w każdym calu.

Oczekujesz kompleksowej obsługi ?

Jeśli tak, to jesteś we właściwym miejscu.

Strony internetowe realizujemy kompleksowo.

Budżet i czas realizacji

W zależności od Twoich potrzeb, zaoferujemy Ci stronę indywidualnie zaprojektowaną lub opartą o nasz autorski szablon. Dzięki temu dopasujemy się do Twojego budżetu. Czas wdrożenia Twojej strony to nawet 14 dni.

Autorski projekt

Każdą stronę internetową tworzymy w oparciu o autorski projekt graficzny. Brak ograniczeń w ilości poprawek. Twój projekt będzie dokładnie taki, jakiego oczekujesz.

Opiekun klienta

Wsparcie i kontakt w całym procesie realizacji strony internetowej załatwisz z jedną osobą. Od konsultacji i analizy Twoich potrzeb, poprzez realizację, wypełnienie i uruchomienie strony www.

Strona szyta na miarę

Ustalimy, jak powinna być zbudowana Twoja strona i jakie funkcje powinna spełniać. Zaprogramujemy każdą funkcję jakiej oczekujesz. Strona może być wielojęzyczna, zawierać sklep internetowy, formularze kontaktowe lub inne funkcje, których potrzebujesz.

Praca zdalna online

Dzięki dopracowanemu systemowi pracy zdalnej, niezależnie od Twojej lokalizacji, możemy zaoferować Ci usługi najwyższej jakości. Całość współpracy może opierać się o wiadomości e-mail i rozmowy telefoniczne. 50% naszych klientów kontaktuje się z nami wyłącznie online.

System administracyjny CMS

Strony, które oferujemy posiadają panel zarządzania treścią CMS WordPress, dzięki któremu możesz mógł edytować stronę samodzielnie, bez znajomości html i innych języków programowania.

Szkolenie z obsługi strony

Będziesz mógł edytować swoją stronę samodzielnie. Aby Ci to ułatwić zaprosimy Cię na szkolenie z obsługi panelu administracyjnego, które otrzymujesz w cenie strony – szkolenie może odbyć się w siedzibie naszej firmy lub zdalnie.

Responsywność i gwarancja

Projektowane przez nas strony internetowe są responsywne, automatycznie dostosowują się do urządzeń ( komputerów, telefonów, tabletów, telewizorów ). Każda strona objęta jest roczną gwarancją działania.

Proces realizacji projektu

Zobacz jak wygląda praca nad stroną www

Omówienie Twoich
potrzeb

Przedstawienie oferty
i podpisanie umowy

Opracowanie makiety
funkcjonalnej

Projekt graficzny strony
głównej oraz podstron

Zakodowanie zaakceptowanego
projektu strony www)

Wypełnienie strony internetowej
treścią i korekta copywritera

Optymalizacja pod kątem
pozycjonowania SEO

Uruchomienie strony
Internetowej w Internecie

Brzmi dobrze... ale co dalej?

Przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę strony internetowej. Skorzystaj z formularza, a my prześlemy wycenę w 24h.

Lubimy
nieszablonowe
pomysły
i ambitne kreacje.

W naszym portfolio znajdziesz strony wielojęzyczne, z nietypowymi mechanizmami oraz o nietuzinkowej grafice. Wymagające projekty nie są dla nas problemem.

12 lat na rynku

Od lat posiadamy certyfikat Google Partner.

Ponad 650 zrealizowanych stron internetowych.

13-osobowy zespół gwarantuje,
że udźwigniemy każde zlecenie.

Co wyróżnia nasze strony?

Funkcjonalność
Szybkość działania
Indywidualny projekt graficzny
Łatwość pozycjonowania
Samodzielna edycja

Od nas możesz oczekiwać więcej.

Sprawdź, jakie dodatkowe usługi możemy Ci zapewnić.

Hosting, domena, serwer

Doradzimy Ci w zakupie serwera i konfiguracji domeny lub zrobimy to całkowicie za Ciebie. Możemy hostingować Twoją stronę na naszym serwerze i zagwarantować Ci stałą opiekę nad stroną i wsparcie techniczne w edycji Twojej strony internetowej.

Copywriting

Jeśli oczekujesz kompleksowej realizacji, nasz copywriter przygotuje autorskie treści na stronę internetową. Wystarczy, że przekażesz nam wytyczne, a my zajmiemy się resztą. W ten sposób dostarczymy Ci w pełni gotową stronę.

Sesja zdjęciowa

Profesjonalny fotograf w zespole daje nam możliwość zaproponowania naszym Klientom profesjonalnej sesji zdjęciowej w preferencyjnej cenie. Wskocz na wyższy poziom prezentacji swojej firmy i oferty, dzięki realistycznym zdjęciom użytym w projekcie.

Materiały graficzne

Aby projekt zyskał na jakości, pozyskujemy również zdjęcia z portali stockowych i jako nieliczni nie limitujemy ilości zakupionych zdjęć. Jeśli będzie potrzeba, nasz ilustrator narysuje autorskie grafiki, schematy, infografiki lub brand hero.

Prawa autorskie

Szanujemy prawa autorskie innych twórców, nie kopiujemy innych pomysłów, nie używamy materiałów bez licencji. Każde użyte zdjęcie lub film zakupione jest z odpowiednią licencją, dzięki temu możesz spać spokojnie.

Marketing internetowy

Zapewniamy preferencyjne warunki na usługi marketingu internetowego, takie jak pozycjonowanie stron internetowych, kampanie w Google Ads, administracja kanałów social media, reklamy Facebook Ads. Niech strona internetowa będzie pierwszy krokiem, początkiem udanej współpracy.

6 powodów, dla których powinieneś nawiązać z nami współpracę.

Stawiamy na zdrowe i świadome relacje biznesowe. Nawiązując z nami współpracę, możesz być pewny, że będziemy Ci doradzać odpowiedzialnie, mając na uwadze przede wszystkim interes Twojej firmy.

Spośród innych agencji wyróżniamy się wielkością zespołu, który pozwala nam w całości realizować zlecenia, bez konieczności podzlecania pracy innym. Dzięki temu nasze realizacje są spójne koncepcyjnie, a termin zawsze jest dotrzymywany.

Od początku funkcjonowania naszej firmy stawialiśmy na terminowość. Dopracowaliśmy proces realizacji strony internetowej do perfekcji. Jesteśmy w stanie dokładnie wskazać termin realizacji i co najważniejsze, dotrzymać go.

Realizacja strony internetowej to nie tylko jej projekt, kodowanie czy wypełnienie, to również dobranie odpowiedniego hostingu, konfiguracja certyfikatu SSL, rejestracja domeny, optymalizacja pod kątem pozycjonowania, zaindeksowanie strony w Google i wsparcie techniczne w procesie nauki obsługi nowej strony www. Te wszystkie pojęcia są dla nas integralną częścią procesu projektowania strony internetowej.

Cena zależy od wielu czynników. Główne kryteria to funkcjonalności, obszerność treści, ilości podstron i funkcja, jaką powinna spełniać. Strony możemy podzielić na wizytówkowe, firmowe, portale informacyjne, sklepy internetowe oraz landing page.

Strona internetowa przygotowana według indywidualnego projektu graficznego to znacznie wyższy koszt, niż strona oparta o szablon. Koszt tego typu stron zaczyna się do 5 000 zł netto. Jest to rozwiązanie dla firm, które chcą wyróżnić się formą na tle konkurencji.

Realizujemy również strony www oparte o nasze autorskie szablony graficzne. Kompromis związany z bazowaniem na gotowym układzie graficznym pozwala zaoszczędzić nawet kilka tysięcy złotych. Koszt strony typu landing page zaczyna się od kwoty 3000 zł netto.

Aby w ogóle móc rozważać pozycjonowanie strony w wyszukiwarce Google, należy właściwie wykonać stronę internetową, zgodnie z wytycznymi Google. Świadomość tych zasad i doświadczenie w projektowaniu są jedną gwarancją tego, że usługa pozycjonowania przyniesie zamierzone efekty.

Konkurencyjność rośnie z każdym rokiem wraz ze wzrostem liczebności stron w Internecie. Osiągniecie sukcesu w Internecie tożsame jest z wysoką pozycją i jak największą ilością odwiedzających – aby dojść na sam szczyt wyszukiwarki, należy zwrócić uwagę na kilkadziesiąt czynników. Zlecając nam zaprojektowanie strony internetowej, możesz być spokojny, że zadbamy o każdy z nich.

Zobacz jak wyglądają zaprojektowane
przez nas strony internetowe

Grupa Cichy - Zasada
Vreespol
Ziemniak i Spółka

Chcesz z nami zrealizować swoją stronę internetową?

Nie masz jeszcze strony internetowej lub obecna nie spełnia swoich funkcji?
Wypełnij formularz, a my się z Tobą skontaktujemy :)

Wypełnij formularz